فایل ورد مقاله الگوي مديريت هزينه مبتني برPMBOK در پروژه هاي ساخت گروه اجرايي سپاسد با تاکيد بر کنترل هزينه (مطالعه موردي خاکريزي سد نرماب)

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله الگوي مديريت هزينه مبتني برPMBOK در پروژه هاي ساخت گروه اجرايي سپاسد با تاکيد بر کنترل هزينه (مطالعه موردي خاکريزي سد نرماب) دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله الگوي مديريت هزينه مبتني برPMBOK در پروژه هاي ساخت گروه اجرايي سپاسد با تاکيد بر کنترل هزينه (مطالعه موردي خاکريزي سد نرماب)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله الگوي مديريت هزينه مبتني برPMBOK در پروژه هاي ساخت گروه اجرايي سپاسد با تاکيد بر کنترل هزينه (مطالعه موردي خاکريزي سد نرماب)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله الگوي مديريت هزينه مبتني برPMBOK در پروژه هاي ساخت گروه اجرايي سپاسد با تاکيد بر کنترل هزينه (مطالعه موردي خاکريزي سد نرماب) :


محل انتشار: همایش بین المللی مدیریت
تعداد صفحات:4
نویسنده(ها):
حسین مراد یارمحمدی – گروه سپاسد – مدیر مهندسی و کیفیت امور پروژه‏های سد و تأسیسات وابسته
مسعود مصدق خواه – دانشیار مهندسی صنایع دانشگاه جامع امام حسین(ع)

چکیده:
یکی از حوزه‏های دانشی مدیریت پروژه، مدیریت هزینه است. می‏توان گفت به علت وجود سه هدف زمان ، هزینه و محدوده ، مدیریت هزینه از مهمترین حوزه‏های دانش مدیریت پروژه است. هدف اصلی این مقاله بکارگیری راهنمای استاندارد PMBOKوسرمایه‏های فرآیندی سازمان برای پیاده‏سازی مدیریت هزینه با تاکید بر کنترل هزینه در گروه سپاسد، و آزمون آن در یکی از پروژه‏های در دست ساخت به نام سد نرماب واقع در استان گلستان است. برای این کار پس از مطالعه ادبیات موضوع از استاندارد ذکر شده و اسناد موجود در گروه سپاسد، چارچوب مدیریت و کنترل هزینه ارائه شد. روش گردآوری اطلاعات در خصوص تایید مدل، مشاهده‏ی مستقیم و اجرای پرسشنامه است. جامعه‏ی آماری تحقیق، مدیران و خبرگان گروه سپاسد بوده‏اند. با پیاده سازی این الگو مدیران پروژه در سازمان قادر خواهند بود هزینه، زمان و محدوده‏ی هر پروژه را به صورت یکپارچه مدیریت نمایند. همچنین با پیاده سازی الگوی مذکور و در نتیجه داشتن بهای تمام شده‏ی فعالیتها، پروژه‏ها می‏توانند به کشف زودهنگام زیان‏ده بودن احتمالی پروژه‏ها، کنترل هزینه به درآمد و بهبود توان حضور در مناقصات داخلی و بین‏المللی اقدام نمایند.

توضیحات بیشتر