فایل ورد مقاله الويت بندي راه حل هاي اتخاذ مديريت دانش در زنجيره تامين با استفاده از مدل ترکيبي AHP-TOPSIS فازي

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله الويت بندي راه حل هاي اتخاذ مديريت دانش در زنجيره تامين با استفاده از مدل ترکيبي AHP-TOPSIS فازي دارای 25 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله الويت بندي راه حل هاي اتخاذ مديريت دانش در زنجيره تامين با استفاده از مدل ترکيبي AHP-TOPSIS فازي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله الويت بندي راه حل هاي اتخاذ مديريت دانش در زنجيره تامين با استفاده از مدل ترکيبي AHP-TOPSIS فازي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله الويت بندي راه حل هاي اتخاذ مديريت دانش در زنجيره تامين با استفاده از مدل ترکيبي AHP-TOPSIS فازي :


محل انتشار: همایش بین المللی مدیریت
تعداد صفحات:25
نویسنده(ها):
محمدعلی فرقانی – استادیار،دانشکده مدیریت، دانشگاه شهید باهنر کرمان،ایران
یاسین اسماعیلی – دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی، دانشگاه شهید باهنر کرمان، ایران
محمدرضا نامدار – دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی، دانشگاه شهید باهنر کرمان، ایران
هادی شفیعی – دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی، دانشگاه شهید باهنر کرمان، ایران

چکیده:
مدیریت دانش و حیطه های مرتبط به آن بر این واقعیت تأکید دارند که دستیابی به اقتصادی مقاومتی و به تبع آن مزیت رقابتی پایدار در گرو ظرفیت و توانایی سازمان در توسعه و استفاده صحیح از منابع مبتنی بر دانش سازمان است. در این مقاله هدف شناسایی و الویت بندی راه حل های به کار گیری مدیریت دانش در زنجیره تأمین جهت غلبه بر موانع آن است. بر این اساس سازمان می تواند بر راه حل هایی با رتبه بالا تمرکز نموده و راهبردهایی برای اجرای آنها برگزیند. در این نوشتار چهارچوبی مبتنی برAHP فازی و TOPSIS فازی به منظور شناسایی و رتبه بندی راه حل های به کارگیری مدیریت دانش در زنجیره تأمین و غلبه بر موانع آن پیشنهاد و در این راستا از AHP جهت وزن دهی موانع به عنوان معیار و از TOPSIS برای رتبه بندی راه حل ها استفاده شده است.

توضیحات بیشتر