فایل ورد مقاله تحليل تاثير موقعيت ترک سه بعدي نيم دايروي در راستاي محورxبر پارامترهاي شکست ترک باروش هاي عدديXFEM و FEM

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله تحليل تاثير موقعيت ترک سه بعدي نيم دايروي در راستاي محورxبر پارامترهاي شکست ترک باروش هاي عدديXFEM و FEM دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله تحليل تاثير موقعيت ترک سه بعدي نيم دايروي در راستاي محورxبر پارامترهاي شکست ترک باروش هاي عدديXFEM و FEM  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله تحليل تاثير موقعيت ترک سه بعدي نيم دايروي در راستاي محورxبر پارامترهاي شکست ترک باروش هاي عدديXFEM و FEM،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله تحليل تاثير موقعيت ترک سه بعدي نيم دايروي در راستاي محورxبر پارامترهاي شکست ترک باروش هاي عدديXFEM و FEM :


محل انتشار: اولین کنفرانس سراسری توسعه محوری مهندسی عمران، معماری، برق و مکانیک ایران
تعداد صفحات:17
نویسنده(ها):
علی اکبر حومینی شریف آبادی – دانشجو کارشناسی ارشد -دانشگاه آزاد اسلامی کرج-دانشکده مکاترونیک
رضا معدولیت – دانشیار – دانشگاه آزاد اسلامی کرج- دانشکده مکاترونیک
منصور محی الدین قمشه ای – استادیار – دانشگاه آزاد اسلامی کرج- دانشکده مکاترونیک

چکیده:
در این مقاله، به بررسی تاثیر موقعیت ترک بر پارامترهای شکست (ضریب شدت تنش و انتگرال-جی) می پردازیم. در روش المان محدود از المان های آجری بیست گره ای تخریب شده برای مدل سازی المان محدود جسم و برای محاسبه پارامترهای شکست ازروش های انتگرال بر هم کنش سه بعدی و همبستگی جابه جایی استفاده می کنیم. در روش المان محدود توسعه یافته المانهای شامل نوک ترک را غنی سازی نموده و با روش انتگرال بر هم کنش پارامترهای شکست را محاسبه می کنیم. در بخش آخر با مثالی عددی از تاثیر تغییر موقعیت ترک نیم دایروی در راستای محورx را بررسی می کنیم. ابتدا مرکز ترک را در مرکز سطح جلویی جسم قرارمی دهیم و در مرحله دوم ترک را به فاصله اندازه شعاع ترک دایروی را روی محورxحرکت داده و سپس ترک را به اندازه قطرترک از مرکز سطح جلویی جسم در جهت محورxجابه جا می کنیم. نتایج بدست آمده را از روش های المان محدود و المان محدودتوسعه یافته را مقایسه می نماییم.

توضیحات بیشتر