فایل ورد مقاله نيترات و آمونياک از پساب واقعي واحد اوره و آمونياک پتروشيمي خراسان با استفاده از ريزجلبک کلورلا ولگاريس

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله نيترات و آمونياک از پساب واقعي واحد اوره و آمونياک پتروشيمي خراسان با استفاده از ريزجلبک کلورلا ولگاريس دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله نيترات و آمونياک از پساب واقعي واحد اوره و آمونياک پتروشيمي خراسان با استفاده از ريزجلبک کلورلا ولگاريس  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله نيترات و آمونياک از پساب واقعي واحد اوره و آمونياک پتروشيمي خراسان با استفاده از ريزجلبک کلورلا ولگاريس،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله نيترات و آمونياک از پساب واقعي واحد اوره و آمونياک پتروشيمي خراسان با استفاده از ريزجلبک کلورلا ولگاريس :


محل انتشار: دومین همایش ملی بازیافت آب راهبردی اصولی برای بحران آب
تعداد صفحات:6
نویسنده(ها):
جابر صفری – دانشجوی کارشناسی ارشد، مهندسی شیمی، پردیس دانشکدهای فنی، دانشگاه تهران، تهران
حسین ابوالقاسمی – دانشیار، مهندسی شیمی، پردیس دانشکدهای فنی، دانشگاه تهران، تهران
مح اسماعیلی – استادیار، مهندسی شیمی، پردیس دانشکدهای فنی، دانشگاه تهران، تهران
رضا پورجمشیدیان – دانش آموختهی کارشناسی ارشد، مهندسی شیمی، پردیس دانشکدهای فنی، دانشگاه تهران، تهران

چکیده:
به منظور حذف مواد سمی نیترات و آمونیاک تولید شده از واحد تولید اوره و آمونیاک با استفاده از ریزجلبک کلورلا ولگاریس و همچنین کاربرد پساب به عنوان محیط کشت مناسب، نمونه های آب خروجی از پتروشیمی استان خراسان جمع آوری شد. 2 نمونه از پساب رقیق شده به عنوان محیط کشت جدید تهیه شد. درصد حذف نیترات و آمونیاک در این نمونه های 3 و 4% رقیق شده به ترتیب برابر با 50 و 30% بوده است. بر اساس این نتایج پساب پتروشیمی محیط کشت مناسبی برای ریزجلبک کلرلا ولگاریس می باشد و می توان از آن به منظور حذف نیترات و آمونیاک قبل از ورود پساب به طبیعت استفاده کرد.

توضیحات بیشتر