فایل ورد مقاله طراحي توام ميکسر حلقه مقاومتي و تنظيم کننده ولتاژ خطي در کاربرد استخراج نرخ ضربان قلب به روش داپلري

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله طراحي توام ميکسر حلقه مقاومتي و تنظيم کننده ولتاژ خطي در کاربرد استخراج نرخ ضربان قلب به روش داپلري دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله طراحي توام ميکسر حلقه مقاومتي و تنظيم کننده ولتاژ خطي در کاربرد استخراج نرخ ضربان قلب به روش داپلري  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله طراحي توام ميکسر حلقه مقاومتي و تنظيم کننده ولتاژ خطي در کاربرد استخراج نرخ ضربان قلب به روش داپلري،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله طراحي توام ميکسر حلقه مقاومتي و تنظيم کننده ولتاژ خطي در کاربرد استخراج نرخ ضربان قلب به روش داپلري :


محل انتشار: دومین همایش ملی فناوری های نوین در مهندسی برق و کامپیوتر
تعداد صفحات:10
نویسنده(ها):
بابک شجاعی طباطبایی – دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی برق – الکترونیک، دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی نویسنده مسول
پرویز امیری – عضو هیات علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر، دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی

چکیده:
در این مقاله هدف طراحیCMOSیکپارچه میکسر حلقه مقاومتی به همراه رگولاتور ولتاژ خطی، جهت تامین ولتاژهای بایاسینگ مورد نیاز بوده است. مدار میکسر طراحی شده برای استفاده در سیستم استخراج نرخ ضربان قلب با استفاده از رادار داپلر مایکروویو در فرکانس2/4گیگا هرتز بهینه گردیده است. مدار یکچارچه میکسر به همراه رگولاتور خطی در تکنولوژیm TSMC CMOS81.0 طراحی و توسط نرم افزار سیستم طراحی پیشرفتهADS شبیه سازی گردیده است. نتایج شبیه سازی پایداری خروجی تنظیم کننده و میکسر را در حین تغییرات ورودی اثبات می نماینداثبات گردیده است به ازای تغییرات به بزرگی0/3 ولت در ورودی )به صورت پالسی یا سینوسی(، تغییرات خروجی تنظیم کننده ولتاژ خطی در حدود هزارم ولت می باشد. تغذیه مورد نیاز برای این مدار1/8 ولت می باشد که با این طراحی، فقط از طریق یک پایه به داخل آی سی اعمال می گردد.

توضیحات بیشتر