فایل ورد مقاله بررسي ميزان موفقيت جنگلکاري هاي انجام شده با گونه هاي بومي در ايلام (مطالعه موردي در منطقه سياهکوه)

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله بررسي ميزان موفقيت جنگلکاري هاي انجام شده با گونه هاي بومي در ايلام (مطالعه موردي در منطقه سياهکوه) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله بررسي ميزان موفقيت جنگلکاري هاي انجام شده با گونه هاي بومي در ايلام (مطالعه موردي در منطقه سياهکوه)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله بررسي ميزان موفقيت جنگلکاري هاي انجام شده با گونه هاي بومي در ايلام (مطالعه موردي در منطقه سياهکوه)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله بررسي ميزان موفقيت جنگلکاري هاي انجام شده با گونه هاي بومي در ايلام (مطالعه موردي در منطقه سياهکوه) :


محل انتشار: اولین کنگره ملی الکترونیکی زیست شناسی و علوم طبیعی ایران
تعداد صفحات:10
نویسنده(ها):
ولی اله طولابی – دانشجوی کارشناسی ارشد جنگل شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام
علی رستمی – عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام

چکیده:
برای محقق شدن هدف، خصوصیات کمی و کیفی گونه های بنه بادام و بلوط در 22 قطعه نمونه با فاصله 100 متر و به مساحت 12 آر مورد اندازه گیری قرار گرفت. برای تجزیه و تحلیل داده های کمی و کیفی از آمار توصیفی و تحلیلی از جمله مقایسه میانگینها (One Way- ANOVA) استفاده شد. نتایج حاصل از این تحقیق نشان داد که بنه با 90 درصد و بلوط با 82 درصد دارای زنده مانی مناسب بودند و بادام با 73 درصد دارای زنده مانی متوسط تری نسبت به دو گونه دیگر بود. بیش از 96 درصد از نمونه ها از لحاظ سلامت درخت در وضعیت خوبی به سر برده اند. یافته ها نشان داد که وضعیت سلامت خوب به ترتیب متعلق به گونه های بادام، بلوط و بنه میباشد.

توضیحات بیشتر