فایل ورد مقاله تحليل عددي استاتيکي عملکرد زهکش چتري در کرنش ماکسيمم پوشش تونل دايروي عميق تحت تراوش پايدار

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله تحليل عددي استاتيکي عملکرد زهکش چتري در کرنش ماکسيمم پوشش تونل دايروي عميق تحت تراوش پايدار دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله تحليل عددي استاتيکي عملکرد زهکش چتري در کرنش ماکسيمم پوشش تونل دايروي عميق تحت تراوش پايدار  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله تحليل عددي استاتيکي عملکرد زهکش چتري در کرنش ماکسيمم پوشش تونل دايروي عميق تحت تراوش پايدار،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله تحليل عددي استاتيکي عملکرد زهکش چتري در کرنش ماکسيمم پوشش تونل دايروي عميق تحت تراوش پايدار :


محل انتشار: اولین کنفرانس ملی مکانیک خاک و مهندسی پی
تعداد صفحات:13
نویسنده(ها):
محمود هاشمی – استادیار، گروه مهندسی عمران، دانشکده فنی مهندسی، دانشگاه اصفهان، اصفهان
علی حسین بالام – دانشجوی کارشناسی ارشد مکانیک خاک و پی، گروه عمران، دانشکده فنی مهندسی، دانشگاه اصفهان
علی باقری نسب – دانشجوی کارشناسی ارشد مکانیک خاک و پی، گروه عمران، دانشکده فنی مهندسی، دانشگاه اصفهان

چکیده:
در این تحقیق سیستم زهکش چتری، به عنوان یک سیستم زهکشی جدید در تونل های تحت تراوش معرفی می شود. آرایش این سیستم زهکشی برگرفته از ترکیب های مختلف زهکش لوله اتصالی و الهام گرفته شده از نگهدارنده چتری قورپولینگ است. به وسیله نرم افزار اجزا محدود آباکوس، عملکرد این سیستم زهکشی به صورت تحلیل استاتیکی عددی در پوشش تونل دایروی عمیق تحت تراوش پایدار، مورد بررسی قرار می گیرد. در این مقاله با درنظر گرفتن کرنش اصلی موثر ماکزیمم در پوشش، به عنوان یک پارامتر مقاومتی شاهد، به بررسی کلیه عوامل موثر بر لوله زهکش این سیستم زهکشی پرداخته می شود.

توضیحات بیشتر