فایل ورد مقاله فرايند نوآوري دانشجو از دريچه نگاه معمار خويشتن

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله فرايند نوآوري دانشجو از دريچه نگاه معمار خويشتن دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله فرايند نوآوري دانشجو از دريچه نگاه معمار خويشتن  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله فرايند نوآوري دانشجو از دريچه نگاه معمار خويشتن،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله فرايند نوآوري دانشجو از دريچه نگاه معمار خويشتن :


محل انتشار: کنفرانس ملی الکترونیکی توسعه پایدار در علوم جغرافیا و برنامه ریزی، معماری و شهرسازی
تعداد صفحات:13
نویسنده(ها):
میرطالب حسینی خروانق – موسس و مدیر گروه ارشد معماری ذهن باز، دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی معماری،دانشگاه آزاداسلامی،واحد علوم تحقیقات زنجان،ایران.

چکیده:
عشق به جوشش خلاقیت نوآورانه از درون و افزایش توان آفرینشگری قدرت خویشتن در ذات انسان، که نشانگر بارزترین تفاوت بین او و دیگر موجودات است و هرگز پایانی بر این خاسته نخواهد بود زیرا بشر همیشه در پی دست یابی به جاودانگیو جلوتر از زمان خود بودن می باشد. توان آفرینشگری نوآورانه ذهن، قدرتمندترین انگیزه برای شکل گیری فرآیندهایی است که تا به امروز بشر موفق به ارائه آنشده زیرا برای دست یابی به جاودانگی و پیشتاز بودن بر زمان در سرتاسر تاریخ جستجو و کنکاش فراوانی را انجام داد تا بتواند راهکار رسیدن به این چرخه را دریابد اما موفقیت چندانی در این زمینه بدست نیاورد.عدم دست یابی به چشمه درونی نوآور به خاطر این است که انسان باید در گام اول بتواند بر فلسفه وجودی خود، جهل و حیات، آگاه شده و آنها را بدون کوچکترین ملاحظه ای به چالش و نقد بکشد تا با فرایند رسیدن به معمار خویشتن به ارزشو توانایی خرد پی ببرد و با اتکا بر نبوغ خویش به سمت آفرینش مبانی نظری جدید با محتوای پیشتاز بر زمان را گام بردارد تابرای هزاره هایی که نخواهد بود حضوری قدرتمندانه و جاودانگی را تحقق بخشد که دستاورد آن ورود به چرخه ذهن فرانو خواهد بود.نوآوری یعنی آفرینش و ارائه دریچه های جدیدی از مبانی نظری با محتوای پیشتاز برزمان روند ورود به این چرخه چنین است که دانشجو بایستی جهل خویشتن را باور کرده تا بتواند از مسمومیت و استفراغ ذهنی عبور، و تشنگی به دانایی را حس کند. حال او در می یابد که برای برخوردار بودن از چشم خردبین و یافتن نبوغ، باید از چهارچرخه اصلی بگذرد تا به شناخت و نوآوری از دریچه نگاه معمار خویشتن برسد. عدم عبور از مراحل بیان شده پیام آور مدرک پوسته ای با مالکیت شعور پوشالی خواهد بود. ادراک فرایند شکل گیری دیاگرام خویشتن و طراحی نوآورانه در این مقاله به عنوان صفحه کشف به خواننده واگذار شده است.

توضیحات بیشتر