فایل ورد مقاله ميزان و نوع استفاده از اينترنت و رابطه آن با عملکرد تحصيلي دانشجويان دانشگاه پيام نور فرخشهر

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله ميزان و نوع استفاده از اينترنت و رابطه آن با عملکرد تحصيلي دانشجويان دانشگاه پيام نور فرخشهر دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله ميزان و نوع استفاده از اينترنت و رابطه آن با عملکرد تحصيلي دانشجويان دانشگاه پيام نور فرخشهر  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله ميزان و نوع استفاده از اينترنت و رابطه آن با عملکرد تحصيلي دانشجويان دانشگاه پيام نور فرخشهر،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله ميزان و نوع استفاده از اينترنت و رابطه آن با عملکرد تحصيلي دانشجويان دانشگاه پيام نور فرخشهر :


محل انتشار: نخستین همایش ملی علوم تربیتی و روان شناسی
تعداد صفحات:20
نویسنده(ها):
فرشیده فتحی هفشجانی – کارشناس ارشد برنامه ریزی درسی دانشگاه شهید بهشتی تهران
توران مولوی – کارشناس مدیریت و برنامه ریزی اموزشی
اکبر سلطانی – دانشجوی دکتری برنامه ریزی درسی دانشگاه تبریز
فرحناز فردوسیان – مدرس دانشگاه فرهنگیان

چکیده:
پژوهش با هدف تعیین میزان و نوع استفاده دانشجویان زن و مرد دانشگاه پیام نور فرخشهر از اینترنت در سال تحصیلی 90-91 با روش توصیفی- پیمایشی انجام شد. نمونه 278 نفر با روش نمونه گیری خوشه گیری چند مرحله ای بود. نتایج نشان داد: میزان استفاده دانشجویان از اینترنیت جهت کارهای علمی – تخصصی اطلاع رسانی بیش از حد متوسطه ، جهت برقراری ارتباط ، کارهای تفریحی – سرگرمی متوسط به بالا بود. در رتبه بندی موارد استفاده از اینترنیت به ترتیب سرگرمی- تفریحی، برقراری ارتباط، اطلاع رسانی، و انجام کارهای علمی – تخصصی بود.

توضیحات بیشتر